۸۸۴۲۷۴۰۸ و ۸۸۴۶۱۵۵۰ و  ۸۸۴۵۴۴۷۵ info@afae.ir

سیستم ترجمه همزمان بیسیم samcen

شرکت فنی و مهندسی آفاع سیستم ترجمه همزمان بیسیم samcen

سیستم ترجمه همزمان بیسیم samcen

ارسال شده توسط

سیستم ترجمه همزمان بیسیم samcen در بسیاری از سمینارها، سخنرانی های کوچک و بزرگ بین المللی که شرکت کنندگان آن از کشور های مختلف می باشند و به ترجمه مکالمات گویندگان نیاز باشد، استفاده می گردد. عملکرد سیستم های ترجمه همزمان اینگونه است که مترجمین واقع در کابین های ترجمه، صدای سخنران را از طریق هدفون شنیده و سپس ترجمه سخنرانی را، در میکروفن خود میخوانند.

سیستم ترجمه همزمان بیسیم samcen
سیستم ترجمه همزمان بیسیم samcen

مترجم سیستم ترجمه همزمان Samcen دارای باتری لیتیومی که سبب کاهش وزن دستگاه به 75 گرم گردیده است سبب شده است این دستگاه با طراحی زیبای آن و اندازه کوچک براحتی قابل استفاده در فضای باز باشد. سیستم ترجمه همزمان Samcen دارای تکنولوژی نویزگیر ویژه است که سبب عدم تداخل امواج دستگاه ها بایکدیگر می گردد. همچنیین دارای کیف آلومنیومی با قابلیت حمل 30 دستگاه میباشد.

خصوصیات سیستم ترجمه همزمان بیسیم samcen:

– دارای جک 3.5میلیمتری

– قابلیت شارژ مجدد

– دارای نمایشگر LCDجهت نمایش کانال ها ، فرکانسها ، میزان باطری باقیمانده

– دارای دکمه کنترل کننده میزان صدا دستگاه

– داراری 99 کانال

– میکروفن و هندز فری مخصوص با کیفیت بالا به همراه بند آویز

نحوه عملکرد سیستم ترجمه همزمان بیسیم samcen
نحوه عملکرد سیستم ترجمه همزمان بیسیم samcen

همان گونه که می دانیم افزایش روابط بین المللی در طی سالیان اخیر، باعث بهبود و رونق صادرات و واردات شده است. همین امر منجر گشت تا بسیاری از کسب و کارها فعالیت خود را در سطح جهانی گسترش دهند و برای دستیابی به چنین اهدافی نیازمند برگزاری همایش و کنفرانس هایی جهت معرفی سازمان خود بودند که در آن نماینده هایی از کشورهای مختلف حضور داشته باشند. اما همیشه یکی از مشکلات اساسی بحث زبان واحد بود. شرکت ها و سازمان ها با این چالش مواجه بودند که همایش خود را به کدام زبان برگزار کنند تا تمامی افراد بتوانند آن را درک کنند. دیری نگذشت که با اختراع دستگاه ترجمه همزمان این مشکل برطرف شد.

دستگاه مترجم همزمان وسیله ای است که شباهت زیادی با سیستم تورگاید دارد و گاها می توان آن ها را یکی دانست. این سیستم متشکل از فرستنده بیسیم یا دیجیتال به همراه میکروفن برای ارائه دهنده، گیرنده و هدفون و میکروفن در اطاق شخص مترجم و گیرنده و هدفون های شنونده ها می باشد. عملکرد دستگاه ترجمه همزمان به این صورت است که شخص ارائه دهنده مطالب خود را به زبان خود ارائه می کند. شخص مترجم که در کابین خود نشسته است مطالب را از هدفون می شنود و به زبان مورد نظر ترجمه می کند و در میکروفن خود آن ها بیان می کند. نهایتا حضار و شنونده ها از طریق هدفون هایی که در گوش خود دارند صدای مترجم را می شنود.

یکی از مزایای دستگاه ترجمه همزمان نصب و راه آندازی آسان آن می باشد. کاربران این سیستم در کم ترین زمان و بدون نیاز به آموزش یا مهارت خاصی می توانند سیستم را فعال نمایند.

 

زبان واحد مهم ترین مبحث در برگزاری رویدادهای مهم و اجتماعات افراد با ملیت ها و زبان های گوناگون می باشد. دستگاه ترجمه همزمان یک سیستم بسیار کاربردی در رویدادها و نشست های مهمی همچون شوراهای اتحادیه اروپا، سازمان ملل، جلسات انجمن های بین المللی، کنفرانس های بین المللی تجاری جهت خرید، فروش، سرمایه گذاری و اخذ نمایندگی می باشد.

 

ترانسفر سیستم ترجمه همزمان بیسیم samcen
ترانسفر سیستم ترجمه همزمان بیسیم samcen

 

این دستگاه در جلساتی به‌کار می‌رود که حضار و مترجم از یکدیگر فاصله دارند. دستگاه مترجم همزمان از 3 بخش اصلی دستگاه فرستنده، دستگاه گیرنده و هدفون تشکیل شده است. در این دستگاه ترجمه بخش فرستنده در نزد مترجم و بخش گیرنده و هدفون در نزد حضار قرار می‌گیرد. پس از ترجمه‌ی کلمات توسط مترجم، تمام کلمات به فرد شرکت‌کننده در جلسه منتقل می‌شود. مزایای استفاده کردن از این دستگاه در امکان ترجمه‌ی کلمات توسط مترجم و انتقال آن به چندین نفر از شرکت‌کنندگان است. این مورد نیاز افراد را به چندین مترجم برای چند نفر مرتفع می‌کند.

 

نحوه ارتباط سیستم ترجمه همزمان بیسیم samcen
نحوه ارتباط سیستم ترجمه همزمان بیسیم

 

محتویات سته سیستم ترجمه همزمان بیسیم samcen
محتویات سته سیستم ترجمه همزمان بیسیم
  • فوریه 22, 2017