۸۸۴۲۷۴۰۸ و ۸۸۴۶۱۵۵۰ و  ۸۸۴۵۴۴۷۵ info@afae.in

درباره ما

درباره ما

ارسال شده توسط

شركت فني مهندسي آفــاع عضو عالی انجمن انفورماتیک ایران با کادری مجرب، كار خود را در زمينه ارائه تجهيزات سمعي و بصري و سيستمهاي لابراتوار زبان  از سال 1379 آغاز نمود. اين شركت تا بحال با تعداد زيادي از مراكز آموزشي و دانشگاهها و سازمانها همكاري نموده است و مراكز فوق را با جدیدترین سيستمهاي پیشرفته تجهيز نموده است.

اهداف مهم شرکت

از جمله اهداف مهم شركت فني مهندسي آفــاع ؛ همکاری مستمر با تمامي دانشگاهها و مراكز آموزشي كشور عزيزمان ايران بوده و در این راستا تعداد بسیار زیادی از دانشگاهها با تجهیزات پیشرفته این شرکت تجهیز گردیده اند .

گستره کار این شرکت به وسعت میهن عزیزمان ایران بوده و لذا اکثر مراکز آموزشی و دانشگاهی در تمامی استانها و شهرها از سیستمهای این شرکت استفاده نموده و این شرکت خدمات خود را به همگی مراکز ارائه می دهد.

در این خصوص این شرکت با بیش از یک دهه تلاش بی وقفه توانسته تعداد بیش از 200 مرکز آموزشی را در سراسر ایران اسلامی تجهیز نموده و با یاری خداوند متعال در این راه تلاش خود را ادامه خواهد داد.

بحث تجهیز مراکز آموزشی تنها منوط به امکانات سخت افزاری نبوده و در این راستا شركت فني مهندسي آفــاع تلاش می نماید در بحثهای جدی نرم افزاری و آموزشهای از طریق شبکه و اینترنت نیز کار خود را گسترش دهد و از این طریق این امکان را برای هموطنان عزیزمان فرا آورده تا بتوانند از سیستمهای جدید آموزشی از راه دور که مخصوصا در مراکز محروم بیشتر مورد نیاز می باشد بهره برداری بنمایند.

همچنين کارشناسان مجرب اين شرکت با در نظر گرفتن نيازهاي واقعي سالن­هاي کنفرانس و تالارهاي چند منظوره و به کارگيري تخصص­هاي خود و ايجاد تيم کاري، تجهيز اين سالن­ها را در قالب پروژه­هاي کليدي تعریف و به انجام می رسانند.

اسامي کارشناسان پروژه ها به تفکيک تخصص  شرکت مهندسی آفاع:

مديريت عامل: جناب آقاي مهندس حمیدرضا عالمیان

رییس هیئت مدیره: جناب آقاي  حسین کلایی

مدیر پروژه: سرکار خانم فرزانه الوندی

مدیر فنی پروژه: جناب آقای مهندس محمد رضا عضدی

مدیر اجرایی پروژه: جناب آقای مجید جهانی

مدیر فناوری اطلاعات: جناب آقاي مهندس حسام الدین عالمیان

  • فوریه 8, 2017