۸۸۴۲۷۴۰۸ و ۸۸۴۶۱۵۵۰ و  ۸۸۴۵۴۴۷۵ info@afae.in

پنلهای VSP

پنلهای VSP

ارسال شده توسط

پنلهای VSP با ورودی برق، شبکه ، صدا، VGA و HDMI به همراه کابل

نصب پنل VSP بروی میزها هر شركت كننده در جلسه سالن کنفرانس، مي‌تواند براحتی در کمترین زمان ممکن اطلاعات مورد نیاز کامپیوتر و یا لپ تاپ را از طریق سیستمهای نمایشی از قبیل :دیتا پروژکتور و یا ال سی دی بطور کامل با رزولیشن بالا نمايش دهد و یا با استفاده از پورتهای شبکه یا اینترنت فایلهای قابل اجراء را پخش نمایند.
پنلهای VSP با ورودی برق، شبکه ، صدا، VGA و HDMI به همراه کابل دارای امکان اتصال دوشاخه برق لب تاب و یا تجهیزات الکترونیکی موبایل و غیره….. را دارند و همچنین امکان پخش صدای لپ تاپ از طریق سوکت صوت و اتصال به سیستم آمپلی فایر را نیز دارا می باشند.

 HDMI سامسن با ورودي هاي ، برق ، شبكه ، صدا و پورت VSP پنلهاي
HDMI سامسن با ورودي هاي ، برق ، شبكه ، صدا و پورت VSP پنلهاي

انتخاب فرد نمايش دهنده توسط كليدهايي كه براي همين منظور كارگذاري مي‌شوند توسط رئيس جلسه انجام مي‌گيردرئيس جلسه مي‌تواند فرد نمايش دهنده را مستقيماً انتخاب كند. به اين ترتيب جابجايي شركت‌كنندگان براي نمايش تصاوير رايانه‌اي لزومي ندارد و هر شركت كننده از جايگاه خود مي‌تواند تصاوير و صوت رايانه خود را در سالن نمايش دهد در اين سيستم ورودي‌هاي Sound مربوط به صداي رايانه بوده و از بلندگوهاي نصب شده در سالن پخش خواهد شد.
صداي سخنگو نيز از طريق ميكرفن‌هاي كنفرانسي پخش مي‌شود. به اين ترتيب قابليت نمايش برنامه‌هاي Multi-Media نيز موجود است. لازم به ذكر است اين سيستم كاملاً سخت افزاري بوده و نياز به هيچگونه نصب نرم‌افزار بر روي سيستم‌هاي رايانه‌اي شركت‌كنندگان نمي‌باشد و کافیست با اتصال به اسپیلاتورهای VGA و یا هاب سوئیچ از این امکانات استفاده نمود.

 HDMI سامسن با ورودي هاي ، برق ، شبكه ، صدا و پورت VSP پنلهاي
HDMI سامسن با ورودي هاي ، برق ، شبكه ، صدا و پورت VSP پنلهاي

پنل برقی
جدیدترین مدل پنلvsp که بصورت الکتریکی در دسترس کاربر قرار گرفته و کاربر درصورت نیاز و بعد از زدن کلید صفحه چرخان برای او ظاهر میگردد این پنل دارای پورتهای power ، 2vaga ،HDMI ،video & AudioT 2lan ، USB میباشد که کلیه نیازهای یک سالن کنفرانس را برآورده خواهد کرد.

 

پنل vsp دیواری

کارایی این پنل را میتوان بیشتر در سالنهای آمفی تئاتر مشاهده کرد که با نصب بر روی دیوار دسترسی به پورتهای مورد نیاز را بصورتی شکیل و آسان مهیا میسازد این پنل دارای یک باکس مخصوص بوده که بر روی دیوار نصب شده و پنل دیورای داخل آن قرار داده میشود .

پنل های دیواری سامسن
پنل های دیواری سامسن
  • فوریه 11, 2017